auto-dacia-lodgy

Zapytaj o dostępność

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Marka / model pojazdu (wymagane)

Treść wiadomości

Dacia Lodgy 1,6

Cennik wynajmu pojazdu

1 - 4 dni 149.00 PLN
5 - 8 dni 139.00 PLN
9 - 20 dni 129.00 PLN
21 - 30 dni 119.00 PLN
1 miesiąc  2730.00 PLN (miesiąc) 91.00 PLN
1 rok 2070.00 PLN (miesiąc) 69.00 PLN
Kaucja 500.00 PLN

 

 

Wyposażenie
del

Dane pojazdu

Liczba miejsc 7 Pojemność silnika (cm) 1598
Liczba drzwi 5 Rodzaj paliwa benzyna + LPG
Rodzaj nadwozia van Średnie spalanie (l) 6,7
Skrzynia biegów manualna 5-biegowa
Data 1 rejestracji 2015
Moc (KM) 82
Kolor biały

Dane techniczne

Pojemność bagażnika (l) 827
Pojemność zbiornika paliwa (l) 50
Długość całkowita (mm) 4498
Wysokość (mm) 1682
Szerokość (mm) 1751
Masa pojazdu (kg) 1090

Wyposażenie dodatkowe

Jeszcze parę lat temu, kiedy na naszym rynku pojawiła się Dacia, kojarzona ona była z tandetą, przestarzałą technologią Renault z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych oraz z taniością. Ale czy to źle? Coś co jest tanie nie może być idealne prawda?

Renault kupiło część udziałów rumuńskiej marki a tym samym dostarczyło podzespołów, swojej technologii oraz doświadczenia a także wprowadziło na rynki europejskie dosyć budżetową markę. O ile na początku większość nas przyglądała się temu z dystansem to na chwile obecną Dacia notuje jedne z najwyższych wyników sprzedaży wśród producentów samochodów w Polsce! A dlaczego?

Przepis na sukces jest prosty. Stwórzmy samochód, który wygląda fajnie, prowadzi się dobrze, ma w miarę proste silniki, niezbyt długą listę wyposażenia, użyjmy słabszych jakościowo materiałów wykończeniowych i dostosujmy cenę do jakości i portfela większości mieszkańców tego Nadwiślańskiego kraju.

To co obserwujemy w ostatnich latach to to, że Dacia się przyjęła. Widzimy na ulicach ich sporo a przede wszystkim spotykamy dosyć ciekawy model jakim jest Dacia LODGY.

Ten duży mimo wszystko mini van został zaprezentowany w 2012 roku podczas targów w Genewie. Wzbudził spore zainteresowanie dziennikarzy motoryzacyjnych ponieważ w oferowanych cenach mimo wszystko oferuje tak uważne aspekty jak wygoda, przestronność, prostotę i regularne kształty. W ofercie znajdziemy dobrze znane jednostki napędowe Renault takie jak 1.6 BP czy 1.5 DCI. Prostej konstrukcji samochód z prostym silnikiem. Bez udziwnień, bez szaleństw. Dacie LODGY możemy spotkać jako samochód rodzinny, TAXI, dostawczy. Ogólnie można zaryzykować stwierdzeniem, że się
przyjął. Samochody były również wyposażane za niewielką dopłatą w dodatkowy rząd siedzeń, co czyniło samochód 7- osobowym.

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych WorldTrans umożliwia wypożyczenie ci białej Dacii Lodgy, 7 osobowej z silnikiem 1.6 PB oraz instalacją gazową, dzięki czemu eksploatacja będzie jeszcze tańsza. Ponadto samochód wyposażony jest również w klimatyzację, elektrykę, duży wyświetlacz kolorowy z radiem, ogranicznik prędkości, oświetlenie miejsc tylnych, wskaźnik zmiany biegów, przykrycie części bagażowej, oświetlenie bagażnika, przednie szyby elektryczne, System start stop, Tryb ECO, poduszki powietrzne, układ nagłego hamowania, system ISOFIX na trzech miejscach w drugim rzędzie. Wynajem średnioterminowy i długoterminowy również obejmuje ten samochód !

Zdjęcia

DSC_0886
DSC_0888
DSC_0889
DSC_0887

Dobierz do samochodu


Zadzwoń i zamów!