auto-fiat-panda

Zapytaj o dostępność

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Marka / model pojazdu (wymagane)

Treść wiadomości

Fiat Panda 1,2 (69 KM)

Cennik wynajmu pojazdu

1 - 4 dni 69.00 PLN
5 - 8 dni 65.00 PLN
9 - 20 dni 60.00 PLN
21 - 30 dni 55.00 PLN
1 miesiąc  1830.00 PLN (miesiąc) 61.00 PLN
1 rok 1530.00 PLN (miesiąc) 51.00 PLN
Kaucja 500.00 PLN

 

 

Wyposażenie
del

Dane pojazdu

Liczba miejsc 5 Pojemność silnika (cm) 1242
Liczba drzwi 5 Rodzaj paliwa benzyna
Rodzaj nadwozia hatchback Średnie spalanie (l) 5,2
Skrzynia biegów manualna 5-biegowa
Data 1 rejestracji 2015
Moc (KM) 69
Kolor -

Dane techniczne

Pojemność bagażnika (l) 225
Pojemność zbiornika paliwa (l) 37
Długość całkowita (mm) 3647
Wysokość (mm) 1537
Szerokość (mm) 1632
Masa pojazdu (kg) 940

Wyposażenie dodatkowe

Przenieśmy się w czasie do roku 1980, gdzie na świat przychodzi maleństwo jakim jest mały fiat o słodkiej nazwie „Panda” !

Mały, pokorny, sympatyczny samochód którego pokochali prawie wszyscy. Mówi się, że małe jest piękne. Jednakże w latach osiemdziesiątych sylwetka samochodów była bardzo prosta, jakby złożona z kilku klocków ale urzekł kierowców przede wszystkim wieloma czynnikami takimi jak zwrotność, wyjątkowość na ulicach, w miarę jak na owe czasy dynamicznym silnikiem oraz ceną, ponieważ był to jeden z tańszych samochodów dostępnych wówczas na włoskim rynku.

Lata osiemdziesiąte jak wiemy były dla historii naszego kraju bardzo ważne, stąd też pierwsze egzemplarze trafiły do naszego kraju dopiero po zmianach politycznych na początku lat dziewięćdziesiątych.

Jednakże najbardziej popularną generacją Pandy była druga produkowana od 2003 w naszych Tyskich zakładach fiata. Nikogo nie zdziwiła wielka popularność tego samochodu. Głównym punktem decyzyjnym była atrakcyjna cena i dosyć dobre wyposażenie jak na tej klasy auto. Stał się ulubieńcem przedstawicieli handlowych, kobiet, a nawet całych rodzin oraz starszych osób.

Gama silnikowa oraz mnogość wersji pozwoliła na dopasowanie dla siebie najbardziej odpowiadającej naszym wymaganiom.

Wypożyczalnia WorldTrans w Gliwicach przy Tarnogórskiej 12 posiada w swojej ofercie najnowszą, trzecią generację małej pandy.

Samochód zadebiutował we Frankfurcie, we wrześniu 2011 roku. Wygląd bardzo nawiązuje do wcześniejszej generacji ale w środku zdecydowanie dużo wprowadzono nowości jak i zaprojektowano od podstaw deskę rozdzielczą. Przeniesiono również produkcję do Włoch a w Polsce tym samym przygotowano miejsce pod produkcję Fiatów 500 i Fordów Ka.

Po raz pierwszy zastosowano również nowe jednostki napędowe dwu i cztero cylindrowe. Panda z rent a car WorldTrans wyposażona jest przede wszystkim w silnik o pojemności 1.2 litra, oraz mocy 69 koni ze stopniowanej z pięciobiegową skrzynią. Jest to auto miejskie więc taki silnik w zupełności odnajdzie się w miejskiej dżungli. Ponadto w samochodzie znajduje się klimatyzacja, ISOFIX, centralny zamek, pełna elektryka, radio z CD.

Przekonaj się jak przyjemnie mieć przez chwilę w posiadaniu małą słodką pandę! Zadzwoń i zarezerwuj ją dla siebie bądź swojej ukochanej drugiej połówki….

ZdjęciaDobierz do samochodu


Zadzwoń i zamów!