auto-renault-espace

Zapytaj o dostępność

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Marka / model pojazdu (wymagane)

Treść wiadomości

Renault Espace 1,6 TCe

Cennik wynajmu pojazdu

1 - 4 dni 199.00 PLN
5 - 8 dni 189.00 PLN
9 - 20 dni 179.00 PLN
21 - 30 dni 169.00 PLN
1 miesiąc  3630.00 PLN (miesiąc) 121.00 PLN
1 rok 3030.00 PLN (miesiąc) 101.00 PLN
Kaucja 2000.00 PLN

 

 

Wyposażenie
del

Dane pojazdu

Liczba miejsc 5 Pojemność silnika (cm) 1618
Liczba drzwi 5 Rodzaj paliwa benzyna
Rodzaj nadwozia van Średnie spalanie (l) 6,2
Skrzynia biegów automatyczna 7 stopniowa
Data 1 rejestracji 2015
Moc (KM) 200
Kolor szary

Dane techniczne

Pojemność bagażnika (l) 680
Pojemność zbiornika paliwa (l) 58
Długość całkowita (mm) 4857
Wysokość (mm) 1677
Szerokość (mm) 2128
Masa pojazdu (kg) 1684

Wyposażenie dodatkowe

Renault Espace dostępny w wypożyczalni samochodów osobowych i dostawczych WorldTrans niczym nie przypomina tego, który został zaprojektowany i zaprezentowany z 1984 roku. Ten pierwszy w historii Minivan namieszał na rynku i to bardzo pozytywnie!

Historia powstania francuskiego Minivana jest bardzo ciekawa. Fergus Pollock już w latach siedemdziesiątych opracował wygląd mini Vana. W latach osiemdziesiątych, podczas wycieczki do Stanów Zjednoczonych, obecnego wówczas dyrektora generalnego niemieckiego producenta zafascynował się amerykańskimi dużymi Vanami na tyle, że postanowił je wprowadzić do produkcji. Przygotowano wstępny projekt, który po kilku modyfikacji ostatecznie został zaprezentowany jako Pierwszy Europejski Minivan wyprodukowany przez Renault!

W roku 1988 samochód przeszedł facelifting gdzie wprowadzono między innymi do oferty wersję z napędem na 4 koła.

Rom 1991 przyniósł kolejną odłonę Espace’a. Podczas targów w Genewie została zaprezentowana druga już wersja, która była w stosunku do pierwszej wydłużona. Wprowadzono również większą gamę silnikową również w układzie V6!

Po pięciu latach wprowadzono Espace’a III, który niewiele różnił się od swojego poprzednika. W 202 Auto przeszło jeszcze Facelifitng.

Kolejną ale już radykalną zmianę stylistyczną , przyniosła kolejna wersja Espace IV. Samochód zaprojektowany z ogólnym trendem marki przypominał inne modele Renault i był pierwszym zbudowanym w całości przez Renault. Jest stworzony z materiału, który w prawie 90% można wykorzystać do recyklingu na płycie podłogowej modelu VelSatis i Laguna II.

W swojej historii, Espace IV przeszedł trzykrotnie modernizację wyglądu a także palety silników.

Wypożyczalnia aut WorldTrans Gliwice oferuje najnowszy model kultowego już minivana, a mianowicie model ESPACE V, który diametralnie odbiega stylistycznie od swoich poprzedników. Został zaprezentowany podczas targów w Paryżu w 2014 roku i zaszokował świat motoryzacyjny. Auto w przeciwieństwie do poprzednich generacji modelu jest crossoverem, dzięki czemu łączy w sobie cechy minivana oraz SUV-a.

Dostępny w wypożyczalni samochodów Worldtrans Renault Espace posiada bogate wyposażenie wersji Zen. Wszystkie systemy bezpieczeństwa, klimatyzację dwustrefową, system wspomagania parkowania, regulator/ogranicznik prędkości, system kontroli ciśnienia w oponach, światła LED do jazdy dziennej, przyciemniane fabrycznie tylne szyby, panoramiczny dach, wewnętrzne lusterko elektro chromatyczne, wielofunkcyjna skórzana kierownica, nagłośnienie Arkamys, nawigacja z mapami Polski i Europy zachodniej. Samochód wyposażony w silnik 1.6 TcE o mocy nieco ponad 200 KM połączony z siedmio-biegową skrzynią automatyczną.

Poczuj się dostojnie i wynajmij go dla siebie i swojej rodziny!

ZdjęciaDobierz do samochodu


Zadzwoń i zamów!