Wypożyczalnia samochodów Piekary Śląskie

Zapytaj o dostępność

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Marka / model pojazdu (wymagane)

Treść wiadomości

Wypożyczalnia samochodów Piekary Śląskie - o nas

Wynajmij auto w Piekarach Śląskich

callcenterSzukasz najtańszej wypożyczalni na rynku? WorldTrans wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych z oddziałem w Piekarach Śląskich oferuje możliwość wynajęcia samochodu w systemie Rent a Car, w systemie wynajmu średnioterminowym i długoterminowym. Do wyboru samochody osobowe i dostawcze, samochody klasy premium oraz samochody 9 osobowe a także lawety i przyczepy reklamowe do tak zwanej reklamy mobilnej. Ponadto oferują wynajem darmowego samochodu zastępczego z OC sprawcy wypadku, którego koszt wynajmu w całości pokrywa ubezpieczyciel sprawcy wypadku. Ponadto jest możliwość wynajęcia luksusowego samochodu do Ślubu z pełnym ustrojeniem dzięki współpracy z jedną z największych kwiaciarni na rynku.

Podstawianie aut

Podwiezienie auta do dowolnego miasta łącznie z Gliwicami na:

- terenie całego Śląska to koszt +30 zł*
*Powyżej 50 km +1 zł/km (w 2 strony, nie mniej niż 30 zł)

- wynajem powyżej 1000 zł netto dowóz na terenie całego Śląska GRATIS!!!

slask-mapa

Piekary Śląskie

Wypożyczalnia aut Piekary Śląskie

Wynajmij auto w Piekarach Śląskich

Piekary Śląskie to jedno z najbardziej rozległych miast aglomeracji śląskiej. Sąsiaduje między innymi z takimi miastami jak Bytom, Tarnowskie Góry, Czeladź, Chorzów. Miejscowość posiada prawa miejskie od 1 stycznia 1947 roku. Piekary Śląskie są od XVII wieku ośrodkiem pielgrzymkowym oraz jednym z głównych w Polsce ośrodków kultu maryjnego z obrazem Matki Boskiej Piekarskiej. Miasto uznawane jest przez wielu za duchową stolicę Górnego Śląska. W Piekarach Śląskich zlokalizowany jest Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej. Wzniesiony w latach 1916-1924, mający leczyć urazy powypadkowe, głównie ludzi pracujących w górnictwie, obecnie jest to jedna z lepszych w kraju placówek specjalizujących się w leczeniu schorzeń i urazów narządów ruchu, według Rankingu Szpitali 2008 „Rzeczpospolitej” placówka zajmuje 2. miejsce w zestawieniu szpitali publicznych: mono specjalistycznych bez onkologicznych.

Wynajmij auto i napisz opinie

iconNa Śląsku znajdziemy wiele wypożyczalni. Z różnych już nasza firma korzystała ale  z wypożyczalni WordlTrans z oddziałem w Piekarach jesteśmy najbardziej zadowoleni.Współpraca się doskonale układa i zawsze jesteśmy bardzo dobrze obsłużeni. Zdecydowanie polecam!

iconZdecydowanie najlepsza wypożyczalnia z której korzystałam! Przywieźli mi samochód pod sam dom! To mi się podoba! :D

Krysia z Piekar Śląskich.

iconZdecydowanie polecamy. Wraz z mężem potrzebowaliśmy samochodu do przeprowadzki. Nie potrzebowaliśmy ekipy ale sam samochód. Znajoma nam poleciła WorldTrans. Wszystko udało się bezpiecznie przewieźć. Katarzyna z mężem z Piekar Śląskich

Zadzwoń pod numer tel. 665 560 560 i wynajmij samochód w Piekarach Śląskich już dziś!