Wypożyczalnia samochodów Rybnik

Zapytaj o dostępność

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Marka / model pojazdu (wymagane)

Treść wiadomości

Wypożyczalnia samochodów Rybnik - o nas

Wynajmij auto w Rybniku

callcenterRybnik to piękne miasto położone w województwie Śląskim. Miasto biznesu w którym znajdziemy między innymi oddział najtańszej i najlepszej wypożyczalni WorldTrans. W wypożyczalni WorldTrans bez problemu wynajmiesz w systemie Rent a Car najnowsze samochody. Auta są w pełni ubezpieczone, czyste i zadbane, tak aby klient był zadowolony z wynajmu. Ponadto oferują wynajem długoterminowy samochodów osobowych i dostawczych. W swojej ofercie znajdziecie busy 9 osobowe oraz w zabudowie z plandeki mogące przewieść 8 i 10 euro palet. Dodatkową możliwością jest wynajem samochodów luksusowych klasy premium. WorldTrans oferuje również wynajem samochodów z OC Sprawcy.

Podstawianie aut

Podwiezienie auta do dowolnego miasta łącznie z Gliwicami na:

- terenie całego Śląska to koszt +30 zł*
*Powyżej 50 km +1 zł/km (w 2 strony, nie mniej niż 30 zł)

- wynajem powyżej 500 zł netto dowóz na terenie całego Śląska GRATIS!!!

slask-mapa

Rybnik

Wypożyczalnia aut Rybnik

Wynajmij auto w Rybniku

Rybnik to piękne i historyczne miasto położone w południowej Polsce w województwie Śląskim. Składa się z 27 dzielnic zamieszkałych przez około 140 tysięcy mieszkańców przez co plasuje się na 9 miejscu pod względem mieszkańców w województwie Śląskim. Nazwa miasta nawiązuje do okresu gdzie mieszkańcy głównie zajmowali się rybactwa. W miejscu gdzie teraz stoi śliczny rynek, w okresie przedindustrialnym znajdował się duży staw hodowlany. Jeśli chodzi o kwestie biznesowe, w mieście aktualnie działają dwie galerie handlowe, sześć sklepów wielkopowierzchniowych oraz kilkanaście supermarketów i dyskontów. Miasto jest położone również u zbiegu dwóch głównych szlaków komunikacyjnych.

Wynajmij auto i napisz opinie

iconPotrzebowałem samochodu służbowego dla moich pracowników, którzy byli w delegacji na Śląsku. Szukałem rozwiazania, gdzie interesuje mnie jedynie „paliwo w baku”. Znalazłem WorldTrans, wynająłem na miesiać 4 samochody a moi pracownicy mieli się czym poruszać.

iconProwadzę firmię od 25 lat, posiadam we flocie 40 samochodów osobowych. Ostatnio skorzystałem z wynajmu długoterminowego w WorldTrans. Doskonałę rozwiązanie! Maksymilian z Rybnika

iconZnalazłem w Niemczech idealny samochód dla siebie. Zabytkowego Meredesa do odrestaurowania. Z uwagi na to, że samochód nie był jezdny potrzebowałem sposoby aby go przywieść. W WorldTrans bez problemu wynająłem nową lawetę, dzięki któremu sprowadziłem swoje marzenie do Polski!

Zadzwoń pod numer tel. 665 560 560 i wynajmij samochód w Rybniku już dziś!