Wypożyczalnia samochodów Zabrze

Zapytaj o dostępność

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Marka / model pojazdu (wymagane)

Treść wiadomości

Wypożyczalnia samochodów Zabrze - o nas

Wynajmij auto w Zabrzu

callcenterNasz Zabrzański oddział wypożyczalni Samochodów osobowych i dostawczych WorldTrans mieści się w samym centrum miasta dlatego bez problemu wynajmiecie w systemie rent a car, krótkoterminowym, średnioterminowym oraz długoterminowym samochód taki jaki Państwa interesuje. W ofercie mamy samochody osobowe każdej klasy, samochody dostawcze 9 osobowe oraz busy również w zabudowie z plandeki a także samochody klasy premium oraz lawety. Ponadto oferujemy wynajem darmowego samochodu z OC sprawcy dla poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Koszt takiego wynajmu pokrywa ubezpieczyciel sprawcy wypadku. Wszystkie samochody w WorldTrans są stosunkowo nowe, zawsze czyste, zadbane i w pełni ubezpieczone oraz po przeglądzie.

Podstawianie aut

Podwiezienie auta do dowolnego miasta łącznie z Gliwicami na:

- terenie całego Śląska to koszt +30 zł*
*Powyżej 50 km +1 zł/km (w 2 strony, nie mniej niż 30 zł)

- wynajem powyżej 1000 zł netto dowóz na terenie całego Śląska GRATIS!!!

slask-mapa

Zabrze

Wypożyczalnia aut Zabrze

Wynajmij auto w Zabrzu

Zabrze to miasto na prawach powiatu zlokalizowane w południowej Polsce w województwie Śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnych konurbacji górnośląskiej. Według danych Głównego Urzędu Statystycznego z 31 grudnia 2014 r. miasto miało 177 188 mieszkańców.Miasto sąsiaduje z miastami Bytom, Gliwice i Ruda Śląska oraz powiatem gliwickim i tarnogórskim.Nazwa Zabrze (Sadbre) oznacza osadę położoną za debrami, tj. dołami, gąszczem leśnym. Wyrazy debrz, gwarowe debr, debrze to „urwiste, zarosłe wzgórza, wśród, których płynie potok”. W alfabetycznym spisie miejscowości na terenie Śląska wydanym w 1830 roku we Wrocławiu przez Johanna Knie miasto występuje pod obecną, polską nazwą Zabrze, która używana była również w języku niemieckim w formach Zabrze oraz Klein Zabrze.

Wynajmij auto i napisz opinie

iconW okolicy jest wiele wypożyczalni ale chyba najpopularniejszą i najbardziej polecaną jest WorldTrans z siedzibą w Gliwicach. Korzystałam kilka razy i za każdym razem byłam mocno zadowolona :) Zdecydowanie polecam.

iconSzukałam najtańszej wypożyczalni samochodów dostawczych w okolicy i znalazłam.WorldTrans najlepsza i najtańsza wypożyczalnia z jaką miałam styczność. Zdecydowanie polecam wszystkim! Jadwiga z Rokitnicy

iconNajważniejszy jest dla mnie profesjonalizm. Zarządzam dużą firmą budowlaną i potrzebowałem wynająć długoterminowo samochód dostawczy. Wybrałem WorldTrans i jest to najlepsza decyzja w moim życiu. Zdecydowanie POLECAM! Łukasz z Zabrza.

Zadzwoń pod numer tel. 665 560 560 i wynajmij samochód w Zabrzu już dziś!