(+48) 665 560 560 info@worldtrans.pl

Auto zastępcze z OC sprawcy

Auto zastępcze gratis! Tak to prawda, nie zapłacisz nic za auto zastępcze!
Jeśli uczestniczyłaś/eś w zdarzeniu drogowym i szkoda powstała nie z Twojej winy, czyli będzie likwidowana z OC sprawcy zdarzenia, a Twoje auto nie nadaje się do dalszej jazdy, przysługuje Ci samochód zastępczy.

 
Ty odstawiasz swój samochód na warsztat samochodowy, zgłaszasz szkodę do ubezpieczalni a wypożyczalnia World Trans podstawi Ci bezpłatnie we wskazane miejsce darmowy samochód zastępczy, którym będziesz mógł jeździć bezpłatnie aż do momentu naprawy uszkodzonego pojazdu lub do dnia wypłaty odszkodowania.

To naprawdę możliwe, masz do tego pełne prawo! Wykorzystaj to!

Zgodnie z orzecznictwem sądowym samochód zastępczy w szkodzie z OC sprawcy przysługuje każdemu poszkodowanemu bez względu na to czy jest on wykorzystywany do działalności gospodarczej czy też nie. W przypadku samochodu prywatnego wystarczy nam oświadczenie, iż Twój uszkodzony pojazd był wcześniej wykorzystywany na dojazdy do pracy, dojazdy do szkoły, dojazdy na zajęcia indywidualne, na zakupy czy też na rehabilitację lub dojazdy do lekarza.

Mało tego w przypadku auta zastępczego z winy OC sprawcy dajemy Ci możliwość jazdy naszym samochodem bez limitu kilometrów!!!

W myśl polskiego prawa auto zastępcze należy się poszkodowanemu, o ile jest celowo i ekonomicznie uzasadnione, czyli wynajmowany pojazd jest zbliżony do klasy auta uszkodzonego, a cena jego wynajmu nie powinna odbiegać od średnich cen rynkowych tej usługi.


Zadzwoń do nas i skorzystaj z darmowego auta zastępczego. Za wynajem nie zapłacisz ani złotówki. Całość kosztów wynajmu pojazdu zastępczego pokrywana jest z polisy sprawcy wypadku a formalności z tym związane załatwiają pracownicy firmy World Trans.

Warunkiem otrzymania od nas darmowego pojazdu zastępczego jest przyjęcie odpowiedzialności za zaistniałą szkodę przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe, w przeciwnym razie opłata zostanie przerzucona bezpośrednio na poszkodowanego.