(+48) 665 560 560 info@worldtrans.pl

O nas

Główna siedziba firmy znajduje się w Gliwicach-mieście biznesu, nauki i kultury w samym sercu Górnego Śląska.

Oferujemy wypożyczenie nowoczesnych, komfortowych samochodów w atrakcyjnych cenach. Samochód podstawiamy na wskazane przez klienta miejsce. Na życzenie podstawiamy samochód wraz z kierowcą.

Worldtrans.pl to niezależna i nowoczesna polska firma świadcząca usługi zarówno dla firm, instytucji, agencji i klientów indywidualnych, dysponująca dopasowaną i elastyczną ofertą do danych potrzeb i założeń budżetowych.
Doświadczenie w realizacji najbardziej wymagających usług oraz zaufanie naszych klientów i partnerów jest priorytetem naszej działalności. W naszej ofercie każdy z klientów znajdzie rozwiązanie odpowiadające jego wymaganiom oraz możliwościom finansowym.

W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych wymagających klientów, przez cały czas inwestujemy w nasz rozwój – nowe auta, bieżące przeglądy oraz modernizację znajdujących się w naszej ofercie pojazdów. Aktualnie w naszej ofercie posiadamy dobrze wyposażone samochody osobowe, dostawcze, holowniki, przyczepy reklamowe oraz klasyczne oldtimery.

W kraju i zagranicą wszystkie pojazdy posiadają ubezpieczenie OC i AC.

Świadczymy usługę dowozu na wybrane lotnisko (Pyrzowice, Kraków, Wrocław, Warszawa, Gdańsk, Ostrava) naszymi busami 9 osobowymi.

Podstawiamy samochody na lotniska i pod drzwi klienta, przewożąc je lawetą (holownik), na zamówienie klienta.

Misją naszej firmy jest zawieranie transakcji opartych na obustronnych korzyściach, przy wysokich standardach obsługi klienta.