(+48) 665 560 560 info@worldtrans.pl

Dowóz do klienta / transfer na lotnisko

Jeśli chcielibyście Państwo wybrać się na lotnisko do Krakowa, Katowic, Wrocławia, Gdańska, Warszawy czy też Ostravy chcąc skorzystać z połączeń lotniczych oferowanych przez lotniska w tych miejscowościach mamy dla Państwa ofertę poprzez którą wygodnie, szybko, bezpiecznie oraz z zapasem czasu, odbędziecie Państwo transfer na wskazane przez Państwa lotnisko.

W naszej ofercie posiadamy wysokiej klasy pojazdy w których podróż będzie przyjemnością i miłym spędzeniem czasu podróży.

W naszej ofercie Proponujemy także podstawienie wybranego zgodnie z Państwem upodobaniem i oczekiwaniem pojazdu na wskazane przez Państwa lotniska.

Zachęcamy do takiej formy transferów gdyż oszczędzi to Państwu nie potrzebnych problemów i nerwów z parkowaniem pojazdu na terenie zatłoczonych parkingów lotniskowych i poprzez doświadczenie i wysokie umiejętności naszych kierowców w spokoju wybrać się na wymarzone wakacje czy również ważne spotkanie biznesowe.

WorldTrans.pl w swojej ofercie posiada również samochody 7 i 9 osobowe.
Renault Trafic Long, Opel Vivaro, Mercedes Vito oraz Mercedes Viano lub zwykły tani samochód miejski z instalacją gazową Dacia Lodgy 7 miejscowa.
Są to pojazdy o niestandardowych większych gabarytach, również komfortowe jak inne modele samochodów osobowych. Nie mniej jednak są to auta 7 i 9 osobowe nadające się do przewozu osób na lotniska, wypady biznesowe lub po prostu super oferta dla klientów wyjeżdżających na wakacje w większym gronie. Oferta ważna również w wynajmie średnio i długo terminowym.

 

Cennik transportu na lotnisko

Gliwice – Pyrzowice 130.00 PLN
Gliwice – Balice 300.00 PLN
Gliwice – Wrocław 430.00 PLN
Gliwice – Warszawa 800.00 PLN
Gliwice – Gdańsk 1520.00 PLN
Gliwice – Ostrava 320.00 PLN

Podane ceny są cenami netto

Cennik transportu na dworzec PKP

Gliwice – Katowice 100.00 PLN
Gliwice – Bytom 60.00 PLN
Gliwice – Częstochowa 220.00 PLN
Gliwice – Rybnik 120.00 PLN
Gliwice – Opole 240.00 PLN

Podane ceny są cenami netto